UAB „Granito“ tarpininkai savo veiklą pradėjo dar 1999 metais, o dabar savo klientams gali pasiūlyti ne tik muitinės tarpininkų paslaugas, tačiau ir muitinės sandėlių, krovos bei sandeliavimo ar sunkvežimių aikštelės paslaugas. Mūsų komandą sudaro profesionalų komanda, kuri yra pasiryžusi ne tik atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus, tačiau ir skirs visą savo dėmesį Jūsų poreikiams patenkinti.

Profesionalios konsultacijos, profesionalūs patarimai, puikus kainos ir kokybės santykis - tai yra vieni iš UAB „Granito“ tarpininkų privalumų. Mūsų komanda vadovaujasi principu, jog visuomet yra galimybių tobulėti, todėl to nuolatos ir siekiame. Dėka šio principo galime drąsiai teigti, jog esame vieni geriausių šioje rinkoje!

UAB „Granito“ tarpininkai nuolatos plečia savo klientų ratą ir siekia tapti ilgalaikiu paslaugų tiekėju kiekvienam klientui. Tikime, kad nuolatos didėjantį klientų ratą lemia tai, jog visos mūsų paslaugos suteikiamos laiku, tiksliai ir už tinkamą kainą. Prie to, žinoma, prisideda ir tikrų profesionalų komanda bei jos nuolatinis tobulėjimas!

 

UAB „Granito“ tarpininkai

Algimantas
Direktorius

+370 611 24074
algis@tarpininkai.eu

Antanas
Komercijos direktorius

+370 686 13395
antanas@tarpininkai.eu

Arūnas
Muitinės tarpininko atstovas

+370 601 95120
arunas@tarpininkai.eu

Julius
Sandėlio vedėjas

+370 601 46282
julius@tarpininkai.eu