Reikalingi muitinės sandėliai Kaune? UAB „Granito“ tarpininkai teikia „A“ tipo muitinės sandėlio paslaugas. Mūsų atviruose muitinės sandėliuose Jūs galite laikyti ne Europos Sąjungoje pagamintas prekes, neapmokestinant jų mokesčiais, importo muitais bei netaikant Jūsų prekėms ekonominių apribojimų ar draudimų. Mūsų muitinės sandėliais gali naudotis Lietuvos Respublikos bei užsienio šalių fiziniai bei juridiniai asmenys ar organizacijos.

UAB „Granito“ tarpininkai orientuojasi į kokybę, todėl savo klientams galime pasiūlyti itin operatyvų krovinių aptarnavimą, todėl visos procedūros mūsų muitinės sandėliuose vyks sklandžiai ir greitai.

Muitinės sandėliai plataus spektro prekėms

Muitinės sandėliai

Sandėliavimo ir krovos darbai

Mūsų muitinės sandėliai skirti priimti ir saugoti bet kokias prekes, gaminius ar produktus – išskyrus akcizines prekes (alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, naftos produktai), visas medicininės paskirties prekes, maisto produktus, gyvūninės kilmės produktus, ginklus. UAB „Granito“ tarpininkai savo klientams taip pat gali pasiūlyti ir atskirą 65 kvadratinių metrų sandėlį su kontroliuojama temperatūra. Muitinės sandėlyje galima priimti ir saugoti prekes, kurioms reikalinga temperatūros kontrolė. Šaltuoju sezono metu galima +10 laipsnių temperatūra, o vasarą - nulinė temperatūra.

Siekdami suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas savo klientams - naudojame modernią krovimo techniką, o visus darbus atlieka kvalifikuotas personalas. Tai leidžia mums vienu metu aptarnauti didelį srautą klientų bei suteikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Verta paminėti ir tai, jog sandėliuose saugomų prekių apskaitos sistema susieta su muitinės tarpininkų ir muitinio tikrinimo programomis.

Krovos, sandėliavimo ir kitos papildomos paslaugos

Muitinės sandėliai

Atvirieji muitinės sandėliai

Savo klientams UAB „Granito“ tarpininkai gali pasiūlyti ne tik muitinės sandėlius, tačiau ir gali atlikti prekių iškrovimo, pakrovimo ar svėrimo paslaugas. Mūsų muitinės sandėliai yra aptarnaujami kvalifikuotų savo srities profesionalų, todėl teikiamos ne tik sandėliavimo, tačiau ir kitos susijusios paslaugos.

Mes taip pat teikiame tokias paslaugas kaip krovinių markiravimas, pakavimas, žymėjimas etiketėmis. Galime pasiūlyti ir kompleksines muitinės sandėlių paslaugas - siuntų rūšiavimo, paskirstymo bei paruošimo tolimesniam transportavimui. Esame savo srities profesionalai, todėl galime garantuoti kokybiškai ir laiku atliekamas paslaugas.

Susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis, o gal reikalingi atvirieji muitinės sandėliai Kaune, tačiau norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie mūsų paslaugų kainas? Skambinkite mums telefonu 8 (37) 363398