1993 metų sausio 1 dieną, kuomet susiformavo bendra Europos Sąjungos rinka, buvo įdiegta ir nauja duomenų surinkimo sistema, kuri buvo pavadinta Intrastatu. Itrastato sistemos tikslas yra rinkti duomenis iš įmonių apie prekybos srautus tarp visų Europos Sąjungos šalių narių. UAB „Granito“ tarpininkai profesionali komanda teikia Intrastato ataskaitos užpildymo ir pateikimo Muitinei paslaugas.

Europos Sąjungos teisės aktai nustato Intrastato sistemos taikymą, o už jų nevykdymą yra numatyta administracinė atsakomybė. Jeigu Jums reikalingos Intrastato ataskaitos - dėl jų pildymo galite kreiptis į UAB „Granito“ tarpininkai. Kasmet mes pateikiame šimtus ataskaitų, o su mūsų klientų ratą sudaro kelios dešimtys įmonių. Norint patikėti mums savo įmonės Intrastato ataskaitų pateikimą - Jums tereikia sudaryti su mumis sutartį ir tuomet jau viskuo pasirūpins mūsų profesionali komanda.

Intrastato ataskaitų pildymas

Intrastato ataskaitos

Intrastato ataskaitų pildymas

Dirbdami su savo klientais mes kiekvieną mėnesį primename apie Intrastato duomenų surinkimą, o kasmet informuojame apie sistemos ribų pasikeitimus. Į mūsų teikiamų paslaugų sąrašą įeina ir tokios paslaugos kaip Intrastato prekių kodų, prekių klasifikavimo, svorių patikslinimų nustatymai. UAB „Granito“ tarpininkai kliento pageidavimu kas mėnesį iš Jūsų įmonės paims duomenų masyvus, užpildys ataskaitas ir pateiks jas Muitinei.

UAB „Granito“ tarpininkai taip pat užtikrins, jog Intrastato ataskaitos būtų įregistruotos ir patvirtintos, o atsiradus papildomiems dokumentams - patikslinsime ataskaitas. Jūsų įmonė tam tikrą laikotarpį nevykdys jokios eksporto-importo veiklos? Tokiu atveju nemokamai pateiksime tuščias Intrastato ataskaitas. Norėtumėme atkreipti dėmesį į tai, jog esant poreikiui konsultuojame Intrastato ir Muitinės formalumų klausimais įvežamoms ar išvežamoms prekėms iš trečiųjų šalių.

Intrastato ataskaitos - tiksliai ir laiku

Mūsų komandą sudaro profesionalūs darbuotojai, kurie padarys viską, jog visos reikiamos Intrastato ataskaitos būtų pateikiamos tiksliai ir laiku, pagal sutartyje numatytus terminus. Priklausomai nuo sutarties sąlygų, ataskaitų pateikimo kopijas bei originalus saugosime 2 metus. UAB „Granito“ tarpininkai Jums garantuoją nepriekaištingą atliekamų darbų kokybę, o taip pat ir sąžiningumą, informacijos konfidencialumą ir profesionalias konsultacijas.

Susidomėjote mūsų teikiamomis Intrastat ataskaitų ruošimo, pildymo ir pateikimo paslaugomis, tačiau norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie mūsų paslaugų kainas? Skambinkite mums telefonu 8 (37) 363398.