UAB „Granito“ tarpininkai sudarė tik profesionalūs savo sričių specialistai, todėl kiekvienas mūsų muitinės tarpininkas suteiks itin profesionalią paslaugą ar konsultaciją. Mes Jums galime pasiūlyti kokybiškas ir operatyvias tarpininkavimo muitinėje, muitinės deklaracijos pildymo, TIR Carnet įforminimo ar CMR pildymo paslaugas. Siūlome detaliau susipažinti su šiomis mūsų teikiamomis paslaugomis.

Muitinės tarpininkas ir paslaugos

Muitinės tarpininkas

Tarpininkavimas muitinėje

UAB „Granito“ tarpininkai teikia profesionalias tarpininkavimo muitinėje paslaugas. Ilgametė patirtis šioje srityje suteikia galimybę savo klientams pasiūlyti kokybiškas, operatyvias ir visus muitinės teisės aktus atitinkančias paslaugas. Mūsų muitinės tarpininkas padės Jums užpildyti bendruosius administracinius dokumentus importo, eksporto ar tranzito procedūroms. Esant poreikiui - atstovaujame savo klientams muitinėje pagal Muitinės tarpininko paslaugų teikimo sutartį.

Mūsų muitinės tarpininkas pasirūpins visomis muitinės procedūromis, pateiks reikiamus prašymus, paims prekių pavyzdžius ar mėginius, o jeigu reikės ir padės suruošti prekių kilmės sertifikatus. Verta paminėti ir tai, jog mūsų ilgametė patirtis šioje srityje suteikia galimybę teikti garantijas importo bei tranzito procedūroms. Mūsų profesionali muitinės tarpininkų komanda atsižvelgdama į klientų pageidavimus nustatys jų poreikius ir suteiks visas rekomendacijas dėl tikslinių muitinės procedūrų, o iškilus papildomiems klausimams - visuomet į juos atsakys bei suteiks patirtimi ir nuolat atnaujinamomis žiniomis paremtą konsultaciją.

TIR Carnet įforminimas

Tarpininkavimas muitinėje

Tir Carnet

TIR Carnet - TIR konvencijos šalių pripažįstamas tarptautiniu maršrutu gabenamų prekių dokumentas. Šią konvenciją šiuo metu jungia 68 susitariančiosios šalys, o tai apima visą Europą, dalį Artimųjų ir Vidurio Rytų, Šiaurės Afrikos, o tarp susitarimo šalių patenka JAV, Kanada, Čilė bei Urugvajus. Mūsų muitinės tarpininkas supildys TIR Carnet ir atstovaus Jus muitinėje teikiant elektronines deklaracijas NCTS sistemoje. Tiesa, šio dokumento įforminimas pradedamas išvykimo šalyje, o išvykimo, tranzito ir paskirties šalyse jis naudojamas kaip TIR procedūros kontrolės dokumentas.

CMR važtaraščių pildymas

CMR važtaraštis - tarptautinės krovinių transportavimo sutarties tiesioginis įrodymas, kuris patvirtina apie laiku pristatytą ir nesugadintą krovinį. Kitaip sakant, CMR važtaraštis yra tiesioginis įrodymas, jog krovinys sėkmingai pasiekė klientą. UAB „Granito“ muitinės tarpininkai savo klientams gali sėkmingai užpildyti šį dokumentą.

Verta žinoti tai, jog tvarkingai užpildytame CMR važtaraštyje pateikiama informacija apie įmones, kurios siunčia bei turi gauti krovinius. Formoje taip pat nurodomas tikslus vežamo krovinio kiekis bei rūšis, vežėjo transporto priemonės registracijos numeris bei kiti vežėjo duomenys. Mūsų muitinės tarpininkas ne tik teisingai paruoš CMR važtaraštį, tačiau ir garantuos, jog tai atlikta tinkamai, pagal visus reikalavimus.

Susidomėjote mūsų teikiamomis muitinės tarpininko paslaugomis, tačiau norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie mūsų paslaugų kainas? Skambinkite mums telefonu 8 (37) 363398